آیا این کالا نوعی ساعت کوک کن است؟ یا جعبه مرطوب سیگار؟ گاوصندوق چطور؟ در واقع، هر سه! گاوصندوق اسلحه جدید لیبرتی، ساخت کمپانی داتلینگ (مشهور به امن‌ترین گاوصندوق‌ها)، نمونه کاملی از گاوصندوقی مجلل برای نگهداری از سلاح گرم، مهمات و جواهرات تا سیگار‌های برگ گران قیمت و ساعت است.

گاوصندوق اسلحه لیبرتی که در نوع خود در جهان نخستین نمونه است، آشکارا نتیجه توجهات بسیار به بارزترین نیازهاست. این گاوصندوق علاوه بر شش کشو که فضایی کاملا مناسب برای مهمات، ساعت، و جواهرات فراهم می‌آورد، یک جعبه مرطوب سیگار ساخته شده از سدر اسپانیایی در خود دارد که نگهداری بهینه از سیگار‌های برگ مرغوب شما را تضمین می‌کند.

بگذارید بازگردیم به ساعت! این گاوصندوق به شش ساعت کوک کن دقیق اتوماتیک داتلینگ مجهز است. نورافکن های ال‌ای‌دی (LED) داخلی ساعت‌های به خوبی کوک شده را درست در مقابل نور به نمایش می‌گذارند. علاوه بر تمامی این موارد، گاوصندوق نشانه‌های معمول یک کالای فوق مجلل را داراست؛ از این جمله است آستردوزی از پوست گوساله قیمتی و استفاده از مرغوب‌ترین چرم سیاه گاو برای روکش که تلفیقی است مجلل از فضای روستایی و زیبایی.

گاوصندوق در هر دو مدل "یک در" و "دو در" موجود است. با طرحی بر پایه‌ طرح گاوصندوق مدل بل ایر (Bel-Air) داتلینگ، مدل لیبرتی طبق سلیقه مشتریان در اندازه‌های متفاوت و سطوح امنیتی مجاز (VdS/EN 1 to VdS/EN 5) در دسترس است. اگر این تمهیدات امنیتی مشتری را راضی نکند، گاوصندوق این امکان اختیاری را داراست که به سیستم هشدار خانگی متصل شود و تا حدود یک میلیون دلار بیمه گردد. مشخصه نهایی گاوصندوق آن است که به میزان گزینه‌هایی که دارد قیمت آن تغییر می‌کند که در صورت درخواست اعلام می‌گردد.

گاوصندوق اسلحه لیبرتیگاوصندوق اسلحه